TR EN
Kariyerde Yöntem Kozmetik

Kariyerde Yöntem Kozmetik

Ofiste Yöntem Kozmetik

Ofiste Yöntem Kozmetik

Kariyerde Yöntem Kozmetik

Büyük işler başarabileceğiniz bir çalışma prensibi

Bünyemizde bulunan markalar ve iş ortağımız olan firmalar için beraber proje geliştirir, başarılarımızı beraber kutlarız. Projeler esnasında bilgi paylaşımını ve karşılıklı faydayı önemseriz. İş ortaklarımızın bilgi birikimine saygı duyar; onların bilgi birikimini kendi kültürümüzle harmanlar, başarıya odaklanırız.

Geleceğinizi inşa edebileceğiniz bir organizasyon

Her bir ekip arkadaşımızın bizi geleceğe taşıyacak etki ve öneme sahip olduğuna inanırız. Bu nedenle çok yönlü düşünür, bünyemize katılan herkesi bir yetenek olarak görür ve yeteneklerini geliştirmeleri için alan açarız. Kariyer yönlendirmelerimiz ve eğitimlerimizle çalışanlarımızın geleceğini birlikte inşa ederiz. 

Ofiste Yöntem Kozmetik

Keyifli bir çalışma ortamı bizim için önemli

Ofisimizde kıyafet sınırlaması olmadan çalışmayı tercih ederiz.

Happy Hour’larımız ile birlikte eğlenir, keyifli zaman geçiririz.

Yaza girerken çalışma saatlerimizi düzenler,1 Mayıs - 30 Eylül tarihleri arasında Cuma günleri 16.30’da çıkar, hafta sonu keyfine erken başlarız.

Üretken zihinler bizim için değerli

Bilgi paylaşabileceğimiz ve fikir geliştirebileceğimiz ortamlar oluşturmayı değerli buluruz. Ekiplerimizden gelen yaratıcı projeleri dinler, yönetim ile toplantılarda fikirlerin sunulmasını sağlar, ufkumuzu genişletiriz.

Kendini geliştirmek isteyen ekip arkadaşlarımız için farklı eğitim imkanları sağlar, onlara yatırım yaparız.

Sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirmek isteyenlere Voltran isimli ekibimizde markalarımızdan destek alarak yeni projeler üretir, toplumun gelişmesini destekleriz. 

Kendini aramızda görür gibi oldun mu?

EKİBE KATIL