TR EN
İşinizin ortağıyız

İşinizin ortağıyız

Yöntem Kozmetik’te global markaların iş ortağı olarak çalışırız. Kişisel bakım, kozmetik, temizlik, gıda ve gıda dışı tüketim ürünleri olan pek çok marka için en iyi satış ve planlama stratejisini buluruz. Proaktif ekibimizle birlikte iş ortaklarımızın ihtiyacı olan dağıtım ağına, satış ve pazarlama hizmetlerini dahil ederek ürünlerin tüketiciyle buluşmasını sağlarız.

Bu nedenle 3M, Bayer, Fater, Numil, P&G, RB ve Puig gibi köklü firmalar ticari büyümelerini bizimle sağlarlar. 

Markanızı taşıyoruz

Markanızı taşıyoruz

Bizimle birlikte çalışan markalar, ürünlerini sadece tüketiciye ulaştırmazlar. Markalarımız için sağladığımız satış, pazarlama ve özel dağıtım çözümleri ile son tüketiciye en iyi şekilde taşınırlar. 

Dağıtım kanalımızda Türkiye’nin en büyük toptan ve perakende satış noktaları başta olmak üzere ulusal ve yerel / lokal parfümeri ve marketleri, elektronik ticaret müşterileri, toptan satış mağazaları, indirim marketleri ve B2C özel satış kanalları bulunur. A101, Amazon, BIM, Carrefour, Gratis, hepsiburada, Migros, Rossmann, Trendyol ve Watsons kanal müşterilerimizle ürünlerimiz için direkt iş birlikleri gerçekleştiririz. 

Sürdürülebilir büyüme için çalışıyoruz

Sürdürülebilir büyüme için çalışıyoruz

1998 yılında Musa Kazım Engin’in iş anlayışı ile kurulduk ve bugün sektörün tercih edilen distribütör şirketi olduk. İş ortaklarımızla beraber, sürdürülebilir ticari büyüme hedefiyle Engin Grup şirketleri bünyesinde çalışıyoruz.