TR EN
1998

P&G

Kuruluşumuzla birlikte Max Factor markasının Türkiye distribütörlüğünü üstlendik. 

2001

Coty

1999 yılında adidas ürünlerinin parfümerilerine satışına başladığımız Coty firmasının, Türkiye operasyonunu kapatma kararı ile ülkede tek yetkili distribütörü olduk.

2004

PUIG

Dünyaca ünlü parfümlerin üreticisi PUIG'in masstige segmenti ürünlerinin Türkiye'de tek yetkili distribütörü olduk. Bu segmentteki ürünleri Türkiye pazarına getiren ilk firma olma gururunu yaşadık.

2010

P&G

P&G portföyündeki tüm ürünlerin parfümeri kanalı distribütörlüğünü aldık.

2011

P&G

E-ticaretin ilk yıllarında P&G ile iş ortaklığımız, bu alanda yeni satış kanallarının kurulması, stratejilerin belirlenmesi, tedarik zincirinde yeni iş çözümleriyle gelişti.

2012

Nutricia

E-ticaret deneyimimizin gelişmesiyle birlikte Nutricia ile iş birliği yaptık, bebek gıda kategorisini dağıtım ağımıza dahil ettik.


2013

Reckitt Benckiser

Parfümeri kanalımız Reckitt Benckiser ürünlerinin katılmasıyla genişledi.

2015

Reckitt Benckiser

Reckitt Benckiser firması ile parfümeri kanalındaki iş birliğimiz e-ticaret anlaşmamız ile genişledi.


2017

Coty

Tüketici ürünleri kategorisinde tüm markalarının tek yetkili ülke distribütörü olarak Coty'nin satın aldığı Wella ve Max Factor markalarını dağıtım kanalımıza dahil ettik.

Fater

Fater firmasının Kafkas ülkelerindeki distribütörlerine yaptığı ihracatın lojistik operasyonunu üstlendik.


2019

3M

Ocak ayı itibarıyla 3M firmasının ülke distribütörlüğünü üstlenerek tüm satış kanallarında dağıtımını sağlayarak markaların tüketicilerle buluşmasını sağladık.

Bayer

Bayer ile iş birliği başlattık, firmanın Bepanthol markalı ürünlerini parfümeri kanalı satış ve dağıtım ağımıza dahil ettik. 

Fater

Fater firmasına ait Ace markasının e-ticaret distribütörlüğünü üstlendik.