TR EN

Teknolojiyle her adımını takip ettiğimiz lojistik ve dağıtım ağımızla, geniş ölçekte depolama hizmetimizle, özelleşen tedarik zincirimizle global markaların satış ve dağıtım hizmeti veren iş ortakları olduk. Bugün Türkiye ve Kafkasya’da dünyanın en iyi kozmetik ve hızlı tüketim markalarının distribütörlüğünü yapan bir şirketiz. 

Hedefimiz; Türkiye ve Kafkasya’nın kozmetik, hızlı tüketim sektörlerinde 1 numaralı satış ve dağıtım şirketi olmak. Bu doğrultuda tedarik zinciri ve teknoloji yatırımlarımıza her gün bir yenisini ekliyoruz. 

Bu yolda başından beri çok iyi ekiplerle çalıştık. Onların işlerine inançlarıyla, emekleriyle bugünlere geldik. İnsana yatırım yapmanın önemine olan inancımızla, çalışanlarımızın gelişimlerine her zaman özen gösterdik. Yeni neslin heyecanına da inanıyor, onlarla birlikte geleceğe hazırlanıyoruz.

Desteklerini her zaman yanımızda hissettiğimiz değerli iş ortaklarımıza, bizleri ileri taşıyan çalışanlarımıza, müşterilerimize ve tedarikçilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Musa Kazım Engin

YÖNETİM KURULU BAŞKANI