TR EN
Satış Kanalları

Satış Kanalları

Son kullanıcıya ulaşma konusunda 10 yılı aşkın tecrübemizle birçok platformda ödüllere layık görüldük. Bu alanda çalışan takımımızla kazandığımız başarılarımızla Türkiye’deki distribütörlere öncülük ederken, Avrupa’da da pek çok distribütör için rol model olmaktayız. 

Offline Kanal

Offline kanal takımı ülkemizdeki ulusal zincirler, discount marketleri, parfümeri zincirleri, yerel parfümeriler, toptan satış yapan müşteriler ve bölgesel distribütörlerin yer aldığı kanalı ifade eder. Bu kanalla ulaştığımız müşteri sayısı yaklaşık 40.000 civarındadır.

Online Kanal

Online kanal hem direkt satış yapan hem de pazar yeri sistemi ile faaliyet gösteren tüm elektronik ticaret müşterilerimize hizmet veren kanalımızdır. Burada özelleşmiş satış, operasyon ve online merchandising ekibimiz ile gelişen e-ticaret kanalına en hızlı şekilde adapte oluruz. Tüketiciye en iyi deneyimi yaşatmak için gerekli fiyat, promosyon, ürün, sunum ve tedarik operasyonlarında özelleşmiş in house hizmetler sunarız.  

Ticari Pazarlama

Ticari Pazarlama

Ticari Pazarlama takımımız üretici kuruluşların kategori takımlarıyla çalışır, kategori önceliklerine göre üretici ve satış takımı arasında köprü görevi üstleniriz. Ticari Pazarlama takımımızla merchandiser organizasyonunun da en verimli şekilde yönetimini sağlarız. 

Pazarlama

Pazarlama

Birçok şirketin tek yetkili ülke distribütörlüğünü üstleniriz. Bu şirketlerimiz için hem ATL hem BTL pazarlama faaliyetleri gerçekleştirerek uluslararası iş ortaklarımıza stratejik, zamansal ve mali avantaj sağlarız.